Wieszak i haczyki na pranie - HomeDome

Wieszaki i haczyki na pranie

  • Promocja

  • test banera

  • lampy brandani

    Promocja lamp Brandani

  • darmowa dostawa darmowa dostawa

    Darmowa dostawa

Wieszaki i haczyki na pranie

Przydatne linki

Nowe produkty

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Wieszaki i haczyki na pranie

Jeszcze nie tak dawno głównym wybieranym przez klientów modelem wieszaka na pranie była suszarka podwieszana. Wynikało to przede wszystkim stąd, iż w niedużych mieszkaniach starano się maksymalnie oszczędzić przestrzeń, w związku z czym decydowano się na rozwiązania, które wykorzystywały również miejsce pod sufitem. Obecnie sklepy oferują znacznie większy wybór suszarek, dlatego też każdy znajdzie odpowiedni wieszak na pranie, który nie tylko będzie funkcjonalny, ale równocześnie wpasuje się w otoczenie. W końcu poza wymiarem praktycznym istotny jest również aspekt estetyczny. W jaki sposób wybrać więc odpowiednią suszarkę?

Wieszaki i haczyki na pranie Jest 58 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów

Wieszak na pranie

Obecnie jednymi z popularniejszych suszarek są te, które się rozstawia na podłodze. Dzięki temu możemy rozwiesić pranie w domu, gdy jest brzydka pogoda, a w słoneczny dzień wynieść je do ogrodu bądź na balkon. Taka suszarka ma antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu jest stabilniejsza, a przy tym dość prosto się rozkłada. Czasami jest dostępna z dodatkowymi zaczepami przeznaczonymi do rozwieszania bielizny. Ciekawą propozycją jest też wieszak na pranie. To lekka suszarka, którą możemy powiesić na przykład na sznurku. Jest ona wykona z delikatnego materiału. Posiada kilka ramion, do których przyczepione są specjalne klamerki. To znacznie ułatwia rozwieszanie prania. Taki sprzęt bez problemu złożymy i schowamy, po zakończonym suszeniu.

Gdy brakuje nam miejsca – praktyczny wieszak na pranie

Wieszaki łazienkowe

Jeśli nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią, to warto rozważyć zakup suszarki zawieszanej na balkonie bądź też na kaloryferze. Taki wieszak na pranie posiada specjalne przesuwne ramiona, które bez problemu dopasujemy do grubości danej barierki czy też kaloryfera. W przypadku takich sprzętów niezmiernie istotna jest jakość wykonania. Materiał powinien mianowicie być odpowiednio zabezpieczony, aby nie zaczął rdzewieć. Takie suszarki świetnie sprawdzają się w niewielkich mieszkaniach, gdyż pozwalają wykorzystać przestrzeń bez konieczności zajmowania podłogi, a równocześnie są proste do schowania.

Wygodne i funkcjonalne

Jeszcze lepszym sposobem na wykorzystanie przestrzeni jest wieszak na pranie, który znajduje się w łazience. To właśnie suszarki sufitowe oraz ścienne. Są one niezmiernie funkcjonalne, choć kiedyś nie wyglądały zbyt estetycznie. Jednak obecnie producenci starają się, aby takie praktyczne miejsce dosuszenia równocześnie komponowało się w nowoczesną aranżację przestrzeni. Pamiętajmy, aby wybierać produkty najwyższej jakości, które mają odpowiednie zabezpieczenie przed korozją. W naszej ofercie znajdą Państwo ciekawe propozycje, które uwzględniają rozmaite potrzeby oraz preferencję. Warto więc zapoznać się różnymi typami suszarek.