Wieszaki ścienne Umbra Buddy - HomeDome

Wieszaki ścienne

  • Promocja

  • test banera

  • lampy brandani

    Promocja lamp Brandani

  • darmowa dostawa darmowa dostawa

    Darmowa dostawa

Wieszaki ścienne

Przydatne linki

Nowe produkty

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Wieszaki ścienne

Wieszaki na ubrania to już nie tylko zwykłe haczyki, które mają po prostu spełniać swoje funkcje. W obecnych czasach takie praktyczne elementy zaczęły również mieć inny wymiar. Mają mianowicie również spełniać funkcje estetyczne. Dlatego też, gdy decydujemy się kupić wieszaki ścienne do przedpokoju, to wybór może się okazać dość skomplikowany. Musimy bowiem wziąć pod uwagę nie tylko jego praktyczne funkcje, ale również dostosować wygląd do samej aranżacji, aby całość tworzyła harmonijną spójność. W jaki sposób dokonać właściwego wyboru? Na co zwrócić szczególną uwagę podczas podejmowania decyzji?

Wieszaki ścienne Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów

Wieszak umbra buddy

Zanim dokonamy właściwego wyboru, to musimy przeanalizować przede wszystkim kwestie praktyczne. Odpowiedzmy sobie między innymi na pytanie, jak duży wieszak jest nam potrzebny. Musimy tutaj uwzględnić przede wszystkim ilość mieszkańców domu. Wiadomo bowiem, że każdy będzie chciał powiesić przynajmniej jedną kurtkę bądź płaszcz. Do tego dochodzą jeszcze goście, dla których również musimy mieć odpowiednie miejsce. Zawsze lepiej mieć trochę większy wieszak i ewentualnie nie wykorzystać wszystkich elementów, ale mieć pewnego rodzaju zabezpieczenie. Poza wymiarem praktycznym warto postawić nacisk na elementy estetyczne. Ciekawą propozycją jest choćby wieszak umbra, który zachwyca swym niezwykłym designem.

Ciekawe propozycja wieszaków na ubrania

Wieszaki ścienne w wielu fasonach

Jeśli chodzi o wieszak umbra buddy, to może on nie tylko spełniać swoje wszelkie funkcje, ale również wprowadza nietuzinkowe akcenty do otoczenia. Dzięki temu stworzymy oryginalną przestrzeń, która będzie wyglądać zachwycająco. Komplet trzech wieszaków "ludzików" z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym świetnie się będzie prezentować w nowoczesnym otoczeniu. Każdy wieszak ludzik jest w innej pozycji, a nogi i ręce stanowią haczyki do powieszenia ubrania. To daje niezwykły efekt.

Poznaj ofertę i zamów wymarzony wieszak

Dodatkowo takie wieszaki ścienne na ubrania poza ciekawym wyglądem są niezmiernie funkcjonalne. Ważne jest jednak, że dzięki oryginalnemu wyglądowi wieszak obok swojej praktycznej funkcji może spełniać rolę dekoracyjną i świetne pasuje do dziecięcego pokoju. Maksymalne obciążenie każdego wieszaka do 2 kg. Warto więc zapoznać się z ofertą naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo ciekawe propozycje. Posiadamy wieszaki ścienne do przedpokoju nowoczesne, które świetnie podkreślają każde wnętrze.