Suszarki łazienkowe - HomeDome

Suszarki łazienkowe

  • Promocja

  • test banera

  • lampy brandani

    Promocja lamp Brandani

  • darmowa dostawa darmowa dostawa

    Darmowa dostawa

Suszarki łazienkowe

Przydatne linki

Nowe produkty

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Suszarki łazienkowe

W przypadku osób, które dysponują niewielką powierzchnią mieszkalną, suszarki łazienkowe mogą być świetnym rozwiązaniem. Dzięki nim możemy bowiem oszczędzić przestrzeń podłogową, która na niedużym metrażu jest na wagę złota. Generalnie taka suszarka łazienkowa bywa montowana do ściany bądź też do sufitu. W każdym przypadku takie rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne, a rozwieszanie prania całkiem wygodne. Co ważniejsze dobrze się komponuje w pomieszczeniu i nie zajmuje wiele miejsca. Jak wybrać tego rodzaju suszarkę?

Suszarki łazienkowe Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Funkcjonalna suszarka do Twojej łazienki

Bez względu na to, jakiego typu suszarkę wybierzemy, musimy przede wszystkim postarać się oo produkt jak najwyższej jakości. Skoro sprzęt ten montujemy w łazience, gdzie panują dość specyficzne warunki, to koniecznie musi on być zabezpieczony przed ewentualną korozją. Poza tym zwróćmy uwagę na trwałość poszczególnych elementów oraz mechanizmy rozkładania. W końcu chcemy, aby takie suszarki łazienkowe służyły nam przez wiele lat i wyglądały wciąż jak nowe. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty najlepszej jakości, więc zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Rodzaje suszarek łazienkowych

Jedną z propozycji są suszarki łazienkowe składane. Ich zaletą jest to, iż nie wymagają montażu, a przy tym można je w dowolny sposób przestawiać. Takie suszarki rozkłada się na przykład w wannie. To świetna alternatywa dla suszarek wolno stojących. Pozwala bowiem lepiej wykorzystać przestrzeń. Choć wydaje się, że takie suszarki nie oferują wiele przestrzeni, to jednak bez problemu rozwiesimy na nich pranie z małej, a nawet średniej pralki. Atutem takich suszarek jest też to, iż z łatwością je złożymy i schowamy, pozostawiając wolną przestrzeń w łazience.

Innego typu są suszarki łazienkowe sufitowe bądź ścienne. W tradycyjnym wydaniu są to długie podwieszane drążki na cienkich sznurkach. W tym przypadku stosuje się specjalny system bloczków, pozwalających na dowolne obniżanie suszarki, dzięki czemu rozwieszanie prania nie wiąże się z dziwnymi akrobacjami. Wybierając taki rodzaj suszarki łazienkowej, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na jej jakość wykonania, gdyż będzie przecież cały czas znajdować się w trudnych warunkach, więc pręty mogą być narażone na korozję. Nowoczesne suszarki podwieszane prezentują się naprawdę świetnie i pasują właściwie do każdego wnętrza.