Suszarka na ubrania - HomeDome

Suszarki na pranie

 • Promocja

 • test banera

 • lampy brandani

  Promocja lamp Brandani

 • darmowa dostawa darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

Suszarki na pranie

Przydatne linki

Nowe produkty

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Suszarki na pranie

Wybór suszarki do wypranych ubrań jest dość znaczący, albowiem może znacznie nam ułatwić robienie prania i późniejsze rozwieszanie go. Zakup określonego modelu powinien uwzględniać nasze potrzeby. Suszarka na ubrania musi być koniecznie dostosowana do metrażu naszego mieszkania oraz wyglądu ewentualnie planowanej przez nas suszarni. Na co zwrócić szczególną uwagę podczas podejmowania decyzji o wyborze określonego modelu? Jakie rodzaje suszarek dostępne są na rynku i czym się charakteryzują? Jakie szczególne zalety posiadają poszczególne modele?

Suszarki na pranie W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Suszarki ścienne
 • Suszarki sufitowe

  Choć wybór suszarki do prania może się wydawać czymś prostym, to jednak w dzisiejszych czasach, gdy na rynku dostępne są różnego typu produkty, warto przeanalizować pewne kwestie, zanim podejmiemy decyzję odnośnie zakupu. Przede wszystkim znaczenie ma przestrzeń, którą dysponujemy. Jeśli posiadamy niewielkie mieszkanie, to dobrym rozwiązaniem jest suszarka na pranie sufitowa, która pozwala zaoszczędzić odrobinę przestrzeni. Na czym polega ów system suszący i gdzie się najczęściej go montuje?

 • Suszarki stojące

  Suszarki do prania mogą być rozmaite. Najpopularniejsza jest suszarka na pranie stojąca, ale wiele osób decyduje się również na suszarki sufitowe czy ścienne, które pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Te ostatnie świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach, gdzie każdy metr jest niezmiernie cenny. Jeśli jednak posiadamy większy dom, to spokojnie możemy zdecydować się na suszarkę stojącą, która pozwala na rozwieszenie prania w dowolnym miejscu. Takie rozwiązanie umożliwia nie tylko rozkładanie ubrań do suszenia w domu, ale również i w ogrodzie, jeśli jest sprzyjająca pogoda.

 • Suszarki ogrodowe

  Suszarki ogrodowe na pranie do postawienia w ogrodzie lub na działce

 • Suszarki zawieszane

  Suszarki zawieszane na barierce balkonowej lub grzeniku

 • Akcesoria

  Akcesoria do suszarek

 • Suszarka balkonowa

  Suszarka do prania nie tylko powinna wyglądać ładnie, ale przede wszystkim musi być funkcjonalna. Dzięki temu ułatwi nam wykonywanie prania, a przy tym nie stanie się elementem, który wciąż nam zawadza w mieszkaniu. Dlatego właśnie dokonując wyboru, musimy przede wszystkim zastanowić się nad powierzchnią, którą dysponujemy. Jeśli mamy małe mieszkanie, to dobrze sprawdzi się suszarka balkonowa, sufitowa czy ścienna. W przypadku dużych domów można również rozważyć zakup wszelkich suszarek rozstawianych, które niestety zajmują dość sporo powierzchni podłogowej. Jak wybrać odpowiednią suszarkę do prania?

Suszarka na ubrania

Wybór odpowiedniej suszarki powinien być przede wszystkim uzależniony od wielkości naszego mieszkania. Jeśli nie dysponujemy sporą ilością metrów, to warto zastanowić się nad wykorzystaniem przestrzeni pod sufitem. W przypadku małych mieszkań każdy metr podłogi jest bowiem bardzo cenny, dlatego też stojąca suszarka może się okazać niezbyt komfortowa. W szczególności, jeśli wykonujemy dość często pranie. W takiej sytuacji będzie nam po prostu zawadzać. Dobrym rozwiązaniem jest więc suszarka na ubrania sufitowa, którą montuje się w łazience. Dzięki temu zaoszczędzamy sporo przestrzeni, co jak wiadomo ma ogromne znaczenie w przypadku niewielkich mieszkań.

Inne propozycje suszarek na ubrania

Wytrzymała konstrukcja

Dla osób, które preferują suszarki mobilne, propozycją do małych mieszkań może być suszarka na ubrania wieszana na balustradzie balkonowej bądź kaloryferze. Zajmuje również całkiem niewiele przestrzeni i nie jest stawiana na podłodze. Jej atutem jest to, iż możemy ją w każdej chwili złożyć i schować. W związku z czym, gdy nie mamy rozwieszonego prania, to nie jest stałym elementem aranżacji, co ma miejsce w przypadku wszelkich suszarek sufitowych czy ściennych. Takie rozwiązanie wpisuje się więc w minimalistyczne trendy, które ostatnimi czasy są bardzo popularne. Dość popularne są wszelkie suszarki służące do rozstawienia. Takie rozwiązanie najlepiej nadaje się do dużych mieszkań oraz domów.

Duża powierzchnia suszenia

Szczególnie dobrze się sprawdza, gdy mamy oddzielne pomieszczenie przeznaczone na suszarnie. W takiej sytuacji suszarka nie będzie bowiem nikomu zawadzać. Co oferują tego typu produkty? Przede wszystkim mają często rozmaite systemy do rozwieszania ubrań z dodatkowymi haczykami na bieliznę. Poza tym pozwalają na rozwieszenie prania w dowolnym miejscu. Jeśli jest więc ładna pogoda, to możemy wynieść je na balkon bądź do ogrodu. Ciekawą propozycją jest suszarka gimi. To produkt najwyższej jakości, który spełnia oczekiwania klientów. Idealnie nadaje się dla wszystkich, którym zależy na funkcjonalności, ale również i estetyce tego typu produktów.