Wózki na zakupy dla seniorów - HomeDome

Wózki na zakupy

 • Promocja

 • test banera

 • lampy brandani

  Promocja lamp Brandani

 • darmowa dostawa darmowa dostawa

  Darmowa dostawa

Wózki na zakupy

Przydatne linki

Nowe produkty

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Wózki na zakupy

Coraz modniejsze stają się wózki zakupowe, które zwiększają komfort przewożenia wszelkich towarów. Takie wózki na zakupy dla seniorów mogą być prawdziwym odciążeniem. Nie trzeba bowiem dźwigać zakupów i można za jednym razem kupić więcej produktów, aby mieć pewne zapasy. Jednak nie tylko osoby starsze decydują się na takie rozwiązanie. Również i młodsze pokolenie wybiera taką komfortową metodę pozwalającą wykonywać codzienne sprawunki. Jaki rodzaj wózka zakupowego najlepiej wybrać?

Wózki na zakupy Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Wózek dwukołowy na...

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu solidny i lekki wózek Family z ergonomiczną rączką włoskiej firmy Gimi, Będzie on pomocny przy transportowaniu zakupów lub innego bagażu. Model ten posiada dwa koła o średnicy 15 cm z lekka piankową oponą i plastikową felgą oraz dodatkowo składaną podpórkę. Wózek na zakupy gimi znacznie ułatwia codzienne obowiązki. Można na niego załadować duże i ciężkie zakupy bez obawy o bóle rąk i kręgosłupa, gdyż jego pojemność to aż 48 l, natomiast maksymalne obciążenie wynosi  nawet i 20 kg. Torba została zrobiona z odpornego na wodę materiału, dzięki czemu zakupy pozostaną suche np. podczas deszczu.

 • Wózki trzy i cztero...

  Wózki trzy kołowe znakomicie sprawdzają się przy wciąganiu zakupów na wyższe pietra w bloku. Mają specjalny system trzech kół które sprawiają że wózek prawie sam wchodzi po schodach. Wózki czterokołowe odciążają nasz kręgosłup ponieważ prowadzi się je jak wózek dziecięcy - można go pchać albo ciągnąć.

 • Wózki składane

  Wózki ze składanym uchwytem. Taka konstrukcja sprawa że wózek na zakupy jest bardziej mobilny. Można go włożyć do bagażnika lub za tylne siedzenie w samochodzie. Zwykłe nie składane wózki trudno by było tam wcisnąć ze względu na swoją wysokość

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Wózek zakupowy

Wózki zakupowe są różnego rodzaju. Najpopularniejsze to te dwukołowe z metalową rączką. Dzięki nim w wygodny sposób możemy ciągnąć zakupowe produkty. Taki wózek zakupowy może mieć klasyczny, standardowy wygląd, ale są też dostępne produkty z bardziej niekonwencjonalnym wyglądem. Wózki zakupowe są w rozmaitych kolorach i z dodatkowymi motywami. Każdy znajdzie więc coś odpowiedniego dla siebie, co będzie wpisywało się w jego styl, a przy tym odpowiadać mu będzie pod względem estetycznym.

Rodzaje wózków na zakupy

Praktyczny wózek to wygodne zakupy

Generalnie na rynku znajdziemy rozmaite rodzaje wózków na zakupy. Te dwukołowe idealnie nadają się do codziennych sprawunków. Mają bowiem nieskomplikowany układ jezdny, dzięki czemu są też znacznie lżejsze. Taki wózek zakupowy jest zarówno bardzo wygodny, jak i praktyczny, a przy tym świetnie się nadaje do transportu. W naszej ofercie znajdą Państwo różne propozycje tego typu wózków. Wszelkie produkty są najwyższej jakości i zadowalają nawet najbardziej wymagających klientów.

Wózki na zakupy dla seniorów

Innego typu są wózki pchane. Takie wózki na zakupy dla seniorów stają się coraz bardziej popularne. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają problemy z kręgosłupem. Taki wózek jest bowiem niezmiernie stabilny i pozwala utrzymać równowagę osobie, która go prowadzi. Dzięki temu znacznie odciążony jest sam kręgosłup. Modele te mają trzy bądź czterokołowy układ jezdny. To sprawia, iż zapewniona jest znacznie większa stabilność. Produkty tego typu charakteryzują się ogromną trwałością oraz wytrzymałością.