Suszarki na pranie co wybrać
 
DARMOWA WYSYŁKA
Wysyłka za darmo powyżej 250 zł.
 
SZYBKA DOSTAWA W 24 H
Większość paczek wysyłamy w 24 H.
 
WYSOKA JAKOŚĆ
Przedmioty wysokiej jakości.

Suszarki na pranie co wybrać

Suszarki na pranie co wybrać

Nowie mieszkanko wyszykowane, pralka stoi, a sterta prania leży. No to pierzemy, proszek woda i po 30 minutach czyste pachnące i mokre pranie jest gotowe do wyjęcia z pralki. Niestety architekt nie przewidział w łazience suszarki na pranie, bo glazura ładna i szkoda szpecić. W tej sytuacji wybór suszarek na pranie jest spory.

Suszarki na pranie stojące

Chyba najliczniejsza grupa wśród suszarek na pranie. Mamy tutaj tradycyjne suszarki na pranie stojące rozkładane na boki zrobione ze stali i malowane proszkowo lub trochę droższe suszarki na pranie aluminiowe lekkie i nierdzewne. Takie suszarki zajmują sporo miejsca i muszą stać w pokoju lub na balkonie. Trochę mniej miejsca zajmie suszarka na pranie wieżowa, która ma 3 albo 4 poziomu suszenia, jest mniej rozłożysta od zwykłej suszarki na pranie dlatego wciśniemy ją wszędzie.

Suszarki na pranie ścienna

Minął już czas, gdy były dostępne tylko zwykłe plastikowe suszarki harmonijkowe, które raczej szpeciły niż zdobiły. W tej chwili mamy na rynku ładne i nowoczesne suszarki na pranie ścienne, których po złożeniu prawie nie widać. Działanie takich suszarek polega na otwarciu ramion i wyciągnięciu prętów do suszenia. Tego typu suszarki na pranie mogą być montowane np. w kabinie prysznicowej lub na balkonie, ponieważ są odporne na warunki atmosferyczne. Świetnym rozwiązaniem będzie też suszarka sznurkowa, którą rozwijamy, gdy suszymy pranie, a po skończonym suszeniu suszarka samoczynnie się zwinie tak, że sznurki nie wiszą nam nad głową.

Suszarki na pranie sufitowe

Znacznie pojemniejsze od suszarek na pranie ściennych i mniej kłopotliwe, ponieważ pranie wisi wysoko pod sufitem. Dzisiejsze suszarki na pranie mają możliwość mocowania także do ściany dlatego jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają sufit podwieszany.

Suszarki na pranie balkonowe i ogrodowe

Suszarki na pranie zawieszane na barierce balonowej. Taka suszarka ma specjalne uszy, na których wiesza się ją na krawędzi barierki lub murku. Jeżeli jej nie używamy to może sobie stać złożona np. za szafą. Ogrodowe suszarki na pranie zazwyczaj są w formie wielkiego parasola wbitego w zienie. Pomiędzy ramionami są linki, na których wieszamy pranie.

2 Komentarzy

  • Avatar
   Grażyna
   lut 7, 2017

   Mam suszarkę Viledy tzn. ale już jej dni są policzone ponieważ po niespełna miesiącu używania nogi rozjechał się na boki ponieważ pseudo wzmocnienia nie utrzymały ich na miejscu i suszarka pod normalnym praniem zrobiła szpagat. Może mogą Państwo mi coś doradzić, jakąś suszarkę która nie rozleci się tak szybko. Oglądałam suszarkę TopDry firmy Arweger i ten model wygląda na mocny ale czy mam rację ?

  • Avatar
   Sklep HomeDome
   lut 8, 2017

   Tak Pani Grażyno suszarka TopDry firmy Arweger jest zdecydowanie mocniejsza ponieważ jak widać na zdjęciach ma skrzyżowane nogi co uniemożliwia ich rozjechanie się oraz mocne zawiasy które gwarantują że będzie Pani zadowolona z zakupu. Mamy nadzieję że pomogliśmy w wyborze. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości proszę pisać lub dzwonić.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code