• -12,00 zł

Deska do prasowania Classic firmy Gimi

118,00 zł
106,00 zł Zniżka 12,00 zł

Klasyczna solidna deska do prasowania Classic włoskiej firmy Gimi.

Ilość

Deska do prasowania Gimi

Atrakcyjny design

Jeśli chcemy kupić dobrej jakości deskę do prasowania, to musimy zwrócić uwagę na jej kilka aspektów. Przede wszystkim powinna być ona solidna, stabilna, a przy tym odpowiedniej wysokości. Dzięki temu prasowanie będzie znacznie łatwiejsze. Tutaj jedną z propozycji jest deska do prasowania gimi, która spełnia wszelkie oczekiwania klientów. Ten nowoczesny sprzęt sprawi, że rutynowe zajęcie, które przez wiele osób jest znienawidzone, nie będzie już takim koszmarem. Okazuje się bowiem, że prasowanie może być łatwe, a nawet w pewnym sensie przyjemne. Wystarczy mieć dobry sprzęt i stworzyć sobie odpowiednią atmosferę podczas wykonywania pracy.

Funkcjonalna konstrukcja

Solidna deska do prasowania Advance włoskiej firmy Gimi posiada mnóstwo zalet. Deska ta zawiera między innymi specjalną przystawkę do prasowania prześcieradeł i obrusów, co znacznie ułatwi wykonywanie tej dość trudnej czynności. Poza tym deska do prasowania gimi jest z blatem z siatki, który daje lepszy efekt prasowania, gdyż para przenika. Wielkość owego blatu to 122 x 38 cm, co oferuje całkiem sporą powierzchnię do pracy. Nietypowy jest tutaj unikalny system ułatwiający prasowanie na przykład obrusów czy prześcieradeł, które to bywają często wyzwaniem. Co ważniejsze deska ta zawiera podstawkę na żelazko, która wykonana jest z profilowanej blachy z silikonowymi ochronnymi wstawkami.

Inne atuty deski do prasowania Gimi

To nie wszystkie zalety tego rodzaju desek. Deska do prasowania gimi posiada system regulacji wysokości blatu do prasowania. Maksymalnie wynosi ona aż 90 centymetrów. Posiada także blokadę zabezpieczającą przed samoczynnym rozkładaniem się podczas transportu lub przechowywania. Sprzęt ów wyposażony jest w półkę na uprasowane rzeczy oraz antenkę przytrzymującą przewód elektryczny. Sama deska jest wyjątkowo stabilna, ponieważ rurki mają zwiększoną średnice (22 mm), a nogi wyposażone są w dodatkowe usztywnienie, antypoślizgowe gumowe osłonki, będące w kształcie tulipanów. Do tego pokrowiec wykonany jest z bawełny wysokiej jakości z dodatkową warstwą pianki, dzięki czemu zachowuje długą swój wygląd.