Kosz na śmieci automatyczne otwieranie 40 L firmy Meliconi

299,99 zł

Kosz na śmieci stal nierdzewna automatyczne otwieranie 40 L firmy Meliconi

Ilość
Dostępny

Nowoczesny kosz z pokrywą otwieraną na podczerwień przez co korzystanie z niego jest bardzo higieniczne. Kosz świetnie nadaje się do kuchni lub do obiektów użyteczności publicznej na drobne i większe odpadki. Jest elegancki i porządnie wykonany.


Dane techniczne:

Wymiary: 32x 71 cm. Pojemność 40 L, materiał: stal inox

Automatyczny kosz na śmieci

Kosz na śmieci to niby nic znaczącego, jednak musimy mieć świadomość, iż każdego dnia wielokrotnie z niego korzystamy. Warto więc mieć ów element najwyższej jakości. To nam może bowiem znacznie ułatwić życie. Ciekawą propozycją jest tutaj automatyczny kosz na śmieci. Dzięki temu unikniemy bowiem zbędnego dotykania zanieczyszczonych powierzchni, a poza tym ułatwimy sobie pozbywanie się wszelkich śmieci. Na czym polega dokładnie funkcjonalność tego typu kosza na śmieci? Oto wszelkie zalety, które sprawiają, iż warto rozważyć tego rodzaju zakup, gdyż szybko zauważymy mnóstwo korzyści takiego rozwiązania.

W przypadku, gdy decydujemy się na automatyczny kosz na śmieci, to system ów dotyczy jego pokrywy. Otóż zautomatyzowana pokrywa kosza ogranicza przede wszystkim nasz codzienny kontakt z bakteriami oraz zapewnia znacznie wyższy poziom higieny podczas codziennego użytkowania. Kosz ten otwiera się bowiem automatycznie, więc nie musimy go dotykać. Wszystko dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni reagującemu na ruch. W momencie zbliżenia dłoni albo innych obiektów w odległości około 10 cm nad ów czujnik podczerwieni umieszczony z przodu pokrywy kosza sprawi, iż kosz otworzy się automatycznie oraz zamknie zaraz po wrzuceniu odpadków do jego wnętrza. Dodatkowo tego rodzaju pojemniki są wyposażone w specjalne pierścienie podtrzymujące plastikowe worki na śmieci, które gwarantują estetyczny wygląd pojemnika.

Dlaczego warto wybrać automatyczny kosz na śmieci?

Otóż nasz produkt jest zaawansowany technologicznie i gwarantuje bardzo niski pobór energii. Zautomatyzowana pokrywa kosza ogranicza kontakt z bakteriami i zapewnia wysoki poziom higieny w codziennym użytkowaniu. Kosz otwiera się automatycznie, dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni reagującemu na ruch, co sprawia, że wyrzucanie śmieci jest znacznie uproszczone. Taki automatyczny kosz na śmieci z pewnością znacznie ułatwi nam życie i docenimy jego zalety już w pierwszych dniach użytkowania. Warto rozważyć więc taki wybór.

14431300006BA

Specyficzne kody

Katalog Umbra 2018
Pobierz PDF
  Katalog Westmark 2018
Pobierz PDF
  Katalog Zeller 2018
Pobierz PDF

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kosz na śmieci automatyczne otwieranie 40 L firmy Meliconi

Kosz na śmieci stal nierdzewna automatyczne otwieranie 40 L firmy Meliconi

Napisz swoją opinię

Facebook Comments ()