Suszarka na pranie stojąca - HomeDome

Suszarki stojące

  • Promocja

  • test banera

  • lampy brandani

    Promocja lamp Brandani

  • darmowa dostawa darmowa dostawa

    Darmowa dostawa

Suszarki stojące

Przydatne linki

Nowe produkty

Promocje

Śledź nas na Facebooku

Suszarki stojące

Suszarki do prania mogą być rozmaite. Najpopularniejsza jest suszarka na pranie stojąca, ale wiele osób decyduje się również na suszarki sufitowe czy ścienne, które pozwalają na lepsze wykorzystanie przestrzeni. Te ostatnie świetnie sprawdzają się w małych mieszkaniach, gdzie każdy metr jest niezmiernie cenny. Jeśli jednak posiadamy większy dom, to spokojnie możemy zdecydować się na suszarkę stojącą, która pozwala na rozwieszenie prania w dowolnym miejscu. Takie rozwiązanie umożliwia nie tylko rozkładanie ubrań do suszenia w domu, ale również i w ogrodzie, jeśli jest sprzyjająca pogoda.

Suszarki stojące Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów

Suszarka na pranie stojąca

Jedną z ciekawych propozycji jest tak zwana suszarka skrzydłowa. To dość standardowy produkt, który to wyróżnia się kojarzoną przez wszystkich charakterystyczną konstrukcją. Rozkładane ramiona takiej suszarki pozwalają uzyskać sporą powierzchnię do suszenia. Taka suszarka na pranie stojąca bez problemu udźwignie dwudziestokilogramowe pranie, a więc wyjęte z dużej pralki. Suszarka skrzydłowa niestety zajmuje całkiem sporo miejsca, w związku z czym nadaje się raczej do dużych mieszkań z balkonem bądź tarasem.

Inne propozycje suszarek stojących

Alternatywą może być suszarka na pranie stojąca o charakterze pionowym. To niezmiernie dobre rozwiązanie, które również sprawdza się w przypadku niewielkich pomieszczeń. Tego typu produkty wykorzystują bowiem przestrzeń w sposób pionowy, a zatem posiadają kilka pięter, na których możemy rozwieszać mokre ubrania. Idealnie sprawdzają się do suszenia koszul. Podczas zakupu suszarki pamiętajmy o zwróceniu uwagę na jej jakość. Istotne są w szczególności poszczególne łączenia. W naszym sklepie produkty są najwyższej jakości i charakteryzuje je stabilność oraz trwałość.