Wysyłka - HomeDome
 
DARMOWA WYSYŁKA
Wysyłka za darmo powyżej 250 zł.
 
SZYBKA DOSTAWA W 24 H
Większość paczek wysyłamy w 24 H.
 
WYSOKA JAKOŚĆ
Przedmioty wysokiej jakości.

Kategorie

  • betabernini

    Promocja

  • invotis

    Invotis

  • aurora
  • Katalogi

  • Katalogi

  • Katalogi

Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 1-2 dnia roboczego od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski przez firmę kurierską Siódemka.  Ponieważ nie wszystkie oferowane rzeczy mam na stanie zamówienie może ulec opóźnieniu. O takiej sytuacji niezwłocznie informuję telefonicznie lub e-mailem

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów (zdarza się sporadycznie). Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. W przypadku zamówienia kilku produktów koszt przesyłki jest taki sam jak za jedną sztukę.
Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu. Jeżeli zawartość jest uszkodzona konieczne jest spisanie protokołu reklamacyjnego PRZY ODBIORZE z opisem uszkodzeń opakowania (nawet drobnych).

Wysyłka firmą kurierską InPost
Wysyłkę realizujemy firmą kurierską InPost. Kurier dostarcza paczkę pod wskazany adres z reguły następnego dnia roboczego. Koszt transportu 18 zł (wpłata na konto) lub 22 zł (płatności przy odbiorze).

Paczkomaty InPost
Dotyczy paczek o małych gabarytach, przy każdym produkcje który może być włożony do paczkomatu będzie taka opcja do wyboru. Przesyłki paczkomatowe wysyłamy tylko po wpłacie na konto bankowe. Koszt takiej przesyłki waha się w zależności od gabarytu od 9 do 12 zł. W niektórych przypadkach gdy np. gdy paczkomat będzie nie czynny lub paczki nie będzie można nadać z innego powodu pracownik zaproponuje wysyłkę Kurierem (bez dodatkowych opłat)

Dostawa sklepu
Tylko na terenie Warszawy. Koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od lokalizacji i wynosi Od 15 zł do 45 zł

Odbiory osobiste
Po informacji że towar jest do odbioru zapraszamy do naszego sklepu ul.Bartycka 24/26 paw.123, 00-716 Warszawa. pracujemy pon-pr 10-18 i sobota 10-15. W sklepie honorujemy płatność gotówką lub kartą

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: