Suszarka na pranie sufitowa - HomeDome

Suszarki sufitowe

  • Promocja

  • test banera

  • lampy brandani

    Promocja lamp Brandani

  • darmowa dostawa darmowa dostawa

    Darmowa dostawa

Suszarki sufitowe

Przydatne linki

Nowe produkty

Śledź nas na Facebooku

Suszarki sufitowe

Choć wybór suszarki do prania może się wydawać czymś prostym, to jednak w dzisiejszych czasach, gdy na rynku dostępne są różnego typu produkty, warto przeanalizować pewne kwestie, zanim podejmiemy decyzję odnośnie zakupu. Przede wszystkim znaczenie ma przestrzeń, którą dysponujemy. Jeśli posiadamy niewielkie mieszkanie, to dobrym rozwiązaniem jest suszarka na pranie sufitowa, która pozwala zaoszczędzić odrobinę przestrzeni. Na czym polega ów system suszący i gdzie się najczęściej go montuje?

Suszarki sufitowe Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Suszarka sufitowa

Takie suszarki wieszane są pod sufitem w łazience. To system, który montowany jest na stałe, dlatego też decydując się na takie rozwiązanie, koniecznie musimy zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów, z których został wykonany ów produkt. Przede wszystkim chodzi o właściwe zabezpieczenie poszczególnych rurek przed korozją, ponieważ wiadomo, że w łazience panują dość specyficzne warunki, które negatywnie wpływają na wszelkie materiały. Taka suszarka sufitowa mocowana jest na specjalnych sznurkach, dzięki czemu możemy ją opuścić, aby z łatwością powiesić pranie.

Inne rozwiązania

Suszarka do małego mieszkania

W przypadku niewielkich mieszkań istnieją również inne rozwiązania. W łazience sprawdza się nie tylko suszarka do bielizny sufitowa, ale również i ścienna. Ta druga, jak sama nazwa wskazuje, montowana jest na ścianie i również wykorzystuje przestrzeń na wysokościach, dzięki czemu nie używamy cennej przestrzeni podłogowej. Ewentualnie możemy też pomyśleć o składanych suszarkach, które wiesza się na kaloryferach, balkonach bądź w wannie. To dobre rozwiązanie dla osób, które na co dzień wolą mieć schowane tego typu sprzęty.

Zalety suszarek rozkładanych

Jeśli dysponujemy dużym mieszkaniem bądź jesteśmy właścicielami domu, to warto rozważyć zakup suszarki rozkładanej, którą stawia się na podłodze. Takie produkty posiadają różne dodatkowe funkcjonalności jak na przykład dodatkowe haczyki na bieliznę. W naszym sklepie znajdą Państwo różnego typu produkty, które świetnie się sprawdzają podczas użytkowania. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co pozwoli mu wykorzystać przestrzeń, jak czyni to suszarka sufitowa. Równocześnie z łatwością dopasujemy produkt do określonej aranżacji.