• Wyprzedaż!
 • -5,00 zł
suszarka sufitowa lift 120
 • suszarka sufitowa lift 120
 • suszarka sufitowa lift 120
 • suszarka sufitowa lift 120
 • suszarka sufitowa lift 120
 • suszarka sufitowa lift 120
 • suszarka sufitowa lift 120
 • suszarka sufitowa lift 120

Suszarka 120 cm łazienkowa ścienna lub sufitowa Pick Up (Lift Gimi)

109,47 zł
104,47 zł Zniżka 5,00 zł

Uniwersalna suszarka ścienno sufitowa do mocowania albo do ściany albo do sufitu.

Ilość
Dostępny

Doskonałe rozwiązanie dla tych ktorzy mają sufit podwieszany i nie mogą zamontować typowej suszarki sufitowej. Suszarka Lift jest przystosowana do montażu do ściany lub sufitu.

 • 6 opuszczanych na sznurkach drążków
 • do 7 mb długości suszenia
 • do 15 kg obciążenia
 • kolor biały
 • metalowa malowana proszkowo konstrukcja
 • wymiary w cm: 120x43x135

Produkt renomowanej włoskiej firmy Gimi
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
TOWAR NOWY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY Z GWARANCJĄ PRODUCENTA

Zapraszamy do naszego stacjonarnego salonu w Warszawie ponieważ najniższe ceny mamy nie tylko w internecie. Zachęcamy do odwiedzenia nas i porównania rożnych modelina miejscu. Duży wybór i niskie ceny to gwarantuje producent firma Gimi i My.

Suszarka łazienkowa sufitowa

Problem prania i suszenia mokrych ubrań dotyczy każdego i wydawałoby się, że sprawa jest dość oczywista. Wystarczy kupić jakąkolwiek suszarkę i sprawa załatwiona. Jednak niektórzy nie dysponują odpowiednią przestrzenią, w związku z czym wygospodarowanie miejsca na pranie może być kłopotliwe. W takiej sytuacji pomocna będzie suszarka łazienkowa sufitowa, która pozwala oszczędzić pewną przestrzeń. Dzięki temu mamy możliwość rozwieszenia mokrych ubrań i nie będą one nikomu zawadzały. W jaki sposób można sobie poradzić jeszcze z tego typu problemem, jeśli nie dysponujemy dużym metrażem? Jak najlepiej wybrać suszarkę, aby była ona dopasowana do naszych wszelkich potrzeb?

Jeżeli nie posiadamy dużego mieszkania, w którym możemy bez większego problemu rozłożyć pranie, a poza tym nie posiadamy odpowiedniego schowka na suszarkę, to musimy pomyśleć o sprytnym wykorzystaniu przestrzeni znajdującej się w łazience. Okazuje się, że nie musimy w tym celu posiadać wyjątkowo dużej łazienki. Nawet niewielkie pomieszczenie może być bowiem całkiem funkcjonalne. Najlepiej zatem wykorzystać przestrzeń pod sufitem. Suszarka łazienkowa sufitowa jest tutaj idealnym rozwiązaniem do małych mieszkań.

Wykorzystywanie przestrzeni w łazience

Przestrzeń pod sufitem bądź na ścianach w łazience może zostać wykorzystywana do zamocowania poprzeczek, które umożliwią nam swobodne rozwieszenie prania. Taka suszarka łazienkowa sufitowa posiada mnóstwo zalet. Przede wszystkim, jak już wcześniej było wspominane, oszczędzamy cenne miejsce na podłodze. To w niedużych mieszkaniach ma ogromne znaczenie, gdyż wolna przestrzeń zapewnia lepszy komfort życia. Poza tym takie miejsce do suszenia w łazience nie zawadza podczas codziennych czynności. Nie musimy się potykać o stojącą w salonie metalową suszarkę. Obsługa takiej suszarki jest także bardzo prosta.

Rozwieszenie prania na takich podwieszeniach wcale nie wymaga od nas większego wysiłku. Suszarka łazienkowa sufitowa zniża się bowiem do optymalnego poziomu, dzięki czemu sprawnie rozwiesimy wszelkie mokre ubrania. Jeśli poszukują Państwo ciekawych rozwiązań do małych mieszkań, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wiadomo, że mała przestrzeń jest trudna do zagospodarowania, a proponowane przez nas suszarki pozwalają znacznie zwiększyć komfort związany z ich użytkowaniem, a co za tym też idzie, jakość codziennego życia.

Specyficzne kody

Katalog Umbra 2018
Pobierz PDF
  Katalog Westmark 2018
Pobierz PDF
  Katalog Zeller 2018
Pobierz PDF

Komentarze

Oceń 
2017-06-06

Świetnej jakości produkt. Polecam!

Oceń 
2017-06-06

Świetnej jakości produkt. Polecam!

Oceń 
2017-02-14

Mamy skos na suficie dlatego mogliśmy zamontować tylko do ściany. Chyba jedyny taki model na rynku który to umożliwia. Pręty stalowe i sztywne nie tak jak w naszej starej suszarce. Realizacja szybka i bez problemów

Napisz swoją opinię

Suszarka 120 cm łazienkowa ścienna lub sufitowa Pick Up (Lift Gimi)

Uniwersalna suszarka ścienno sufitowa do mocowania albo do ściany albo do sufitu.

Napisz swoją opinię

Facebook Comments ()