Suszarka łazienkowa ścienna Rotor 6 firm Gimi
 • Suszarka łazienkowa ścienna Rotor 6 firm Gimi
 • Suszarka łazienkowa ścienna Rotor 6 firm Gimi
 • Suszarka łazienkowa ścienna Rotor 6 firm Gimi
 • Suszarka łazienkowa ścienna Rotor 6 firm Gimi

Suszarka łazienkowa ścienna Rotor 6 firm Gimi

95,94 zł

Ścienna suszarka sznurkowa na pranie lub bieliznę Rotor 6 włoskiej firmy Gimi

Ilość
Dostępny

Ścienna suszarka sznurkowa na pranie lub bieliznę Rotor 6 włoskiej firmy Gimi. Wyciągane sznurki można rozciągnąć na maksymalną długość 3,6 m.

 • elegancki wygląd, doskonałe rozwiązanie dla małych przestrzeni
 • mocowana do ściany
 • wygodna i praktyczna w użyciu
 • wymiar po rozłożeniu: 40x360x8,5
 • wymiar po złożeniu:  40x8,5x8,5
 • łączna ilość metrów bieżących ubrań, które można na suszarce powiesić:21m
 • maksymalna waga ubrań które można powiesić na suszarce: 10kG

Pprodukt renomowanej włoskiej firmy Gimi specjalizującej się w produkcji wszelkiego rodzaju suszarek na ubrania.
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA
TOWAR NOWY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY Z GWARANCJĄ PRODUCENTA

U nas największy wybór suszarek stojących renomowanych firmy. W ofercie mamy także deski do prasowania i wózki na zakupy.

Suszarka łazienkowa ścienna

Robienie prania należy do regularnych zajęć, które wykonujemy bardzo często. Może być ono dość ciężkie, w szczególności, gdy mamy sporą rodzinę. Dlatego warto zainwestować w pewne udogodnienia, które znacznie ułatwią nam życie. Ważnym elementem dotyczącym prania może być suszarka łazienkowa ścienna. W końcu gdzieś musimy rozwiesić mokre ubrania. Jeśli odpowiednio dobierzemy tego rodzaju sprzęt, to znacznie nam to ułatwi całe zadanie. Warto więc zastanowić się, jaka suszarka sprawdzi się w naszym przypadku najlepiej? Który model sprawi, iż pranie będzie bardziej komfortowe?

Generalnie na rynku spotkamy mnóstwo rodzajów suszarek. Jedną z propozycji jest suszarka łazienkowa ścienna, suszarka elektryczna bądź też podwieszana. Wiele osób decyduje się również na rozwiązanie standardowe, a więc metalową suszarkę rozkładaną. W związku z dostępnymi różnorodnymi produktami nie powinniśmy mieć większego problemu ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie. Zanim podejmiemy jednak właściwą decyzję dotyczącą zakupu, warto rozważyć kilka kwestii. Uwzględniając pewne parametry, dokonamy bowiem lepszego wyboru, dzięki czemu zakupiony sprzęt będzie bardziej funkcjonalny i dopasowany do naszych potrzeb.

Jak wybrać suszarkę do domu?

Podejmując decyzję o wyborze odpowiedniego sprzętu, musimy uwzględnić kilka kwestii. Ogromne znaczenie ma między innymi wielkość naszego mieszkania. Jeśli jest ono dość niewielkie, to rozkładana suszarka raczej nie będzie dobrym rozwiązaniem. W takiej sytuacji znacznie lepiej sprawdzi się suszarka łazienkowa ścienna bądź sufitowa. Pozwolą bowiem zaoszczędzić odrobinę przestrzeni, a przy tym nie będą nikomu zawadzać. Ważną kwestią jest także budowa suszarki. Zastanówmy się, jaki jej wygląd najbardziej będzie nam pasował. Ważne jest, aby odstęp pomiędzy poprzeczkami był dość spory, gdyż ułatwi to znacznie rozwieszanie prania.

Koniecznie należy zwrócić uwagę na materiał, z którego to została wykonana suszarka. Szczególnie ma to znaczenie, gdy będzie to suszarka łazienkowa ścienna bądź też sufitowa. Pamiętajmy, że w łazience panują specyficzne warunki, w związku z czym nieodpowiednio zabezpieczone materiały mogą ulec zniszczeniu. Suszarka powinna być więc z materiału, który zabezpieczony został przed korozją. Jeśli poszukują Państwo dobrej jakości suszarek, które dostosowane są do różnych potrzeb, a przy tym zostały zrobione z materiałów najwyższej jakości, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy powinien znaleźć w niej coś odpowiedniego dla siebie.

Specyficzne kody

Katalog Umbra 2018
Pobierz PDF
  Katalog Westmark 2018
Pobierz PDF
  Katalog Zeller 2018
Pobierz PDF

Komentarze

Oceń 
2017-02-20

Suszarka ma specyficzny włoski wygląd ale tej to chyba najtańsza tego typu suszarka na rynku. Jakość też ok.

Oceń 
2015-12-29

Jestem zadowolona. suszarka spełnia swoje funkcje. Szybko i miło. polecam !

Napisz swoją opinię

Suszarka łazienkowa ścienna Rotor 6 firm Gimi

Ścienna suszarka sznurkowa na pranie lub bieliznę Rotor 6 włoskiej firmy Gimi

Napisz swoją opinię

Facebook Comments ()