Kule do suszarek bębnowych BUCATO SOFT

41,82 zł
Kule do suszarek bębnowych. Kule do suszarek delikatnie unoszą i rozdzielają pranie przez co czas suszenia jest krótszy.
Ilość
Czekamy na dostawę

Kule Bucato Soft do suszarek bębnowych Skorzystaj z najnowszej technologii i skróć czas suszenia swoich ubrań nawet o 25%! Kule do suszarek delikatnie unoszą i rozdzielają pranie, przez co pomagają gorącemu powietrzu osuszyć tkaniny. Dzięki takiemu rozwiązaniu ubrania nie są splątane i wilgotne. Dodatkowo, dzięki kulom Bucato Soft nie musisz używać środków zmiękczających - kule posiadają specjalnie zaprojektowane wypustki, które rozprostowują zagniecenia i sprawiają, że pranie jest miękkie. Kulki Bucato Soft zostały przetestowane pod kątem zgodności ze standardami ISO przez niezależne laboratorium, co daje gwarancję ich jakości. Dlaczego warto korzystać z kul Bucato Soft? oszczędność czasu oszczędzanie energii zero chemii ekologiczny wybór Łatwe w użyciu. Kule do suszarki są bardzo proste w użytkowaniu: wystarczy włożyć je do suszarki razem z ubraniami i nastawić standardowy program suszenia. Kule w trakcie wirowania rozdzielą i rozprostują ubrania. Dwa rodzaje wypustek dla lepszego efektu. Każda z kul posiada inne wypustki - wszystko po to, aby spotęgować efekt ich działania. Niebieska kula z kwadratowymi końcówkami rozbija tkaniny, natomiast różowa ma za zadanie wmasować ciepłe powietrze w tkaninę. Oszczędność czasu i energii. Dzięki rozdzielaniu tkanin kule pomagają skrócić czas suszenia nawet do 25%! Krótsze suszenie oznacza mniejsze zużycie energii i oszczędność. Krótszy czas prasowania. Kule Bucato Soft rozmasowują i rozprostowują tkaniny w bębnie suszarki, dzięki czemu są one łatwiejsze w prasowaniu. Pomagają również oczyścić ubrania ze zmechaceń. Idealne dla alergików. Każdy alergik ma problem ze znalezieniem płynów do zmiękczania, które nie będą wpływać negatywnie na zdrowie. Kule Bucato Soft sprawiają, że żaden płyn do zmiękczania nie jest już potrzebny w Twoim domu - dzięki swoim wypustkom delikatnie rozmasowują tkaninę i z powodzeniem zastępują detergenty.

Specyficzne kody

Katalog Umbra 2018
Pobierz PDF
  Katalog Westmark 2018
Pobierz PDF
  Katalog Zeller 2018
Pobierz PDF

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kule do suszarek bębnowych BUCATO SOFT

Kule do suszarek bębnowych. Kule do suszarek delikatnie unoszą i rozdzielają pranie przez co czas suszenia jest krótszy.

Napisz swoją opinię

Facebook Comments ()