Siatka do prania delikatnych ubrań

22,14 zł
Siatki do prania bielizny. Odpowiednie pranie Twojej bielizny jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na jej jakość.
Ilość
Czekamy na dostawę

Siatki Bucato Sacchetti do prania bielizny Zadbaj o długie życie swoich ubrań! Odpowiednie pranie Twojej bielizny jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na jej jakość. W trakcie prania w pralce automatycznej bielizna rozciąga się i deformuje - aby temu zaradzić, warto korzystać z worków do prania bielizny. Aż dwie warstwy siatki dla ochrony Twoich ubrań. Worek Salva Bucato został wykonany aż z dwóch warstw siatki oddzielonych gąbką o grubości 0,5 cm - taka grubość daje gwarancję ochrony bielizny przed niszczeniem. Zabezpiecza przed uszkodzeniem Twoje ubrania. Siatka do prania doskonale zabezpiecza przed uszkodzeniem biustonosze - dzięki użyciu woreczka nie rozciągają się i nie deformują. Jest również idealnym rozwiązaniem problemu z zagubionymi skarpetkami - trzymając w niej całą bieliznę mamy pewność, że nie zginie nam żadna część garderoby. Siatka może być używana w suszarce bębnowej. Super wysoka jakość wykonania. Siatka została wykonana z dwóch warstw - cieńsza i bardziej miękka siatka wewnętrzna, która chroni odzież i większą zewnętrzną strukturę plastra miodu, aby woda i detergenty przenikały do tkanin. Skuteczne zamknięcie. Siateczka posiada zamek błyskawiczny wykonany z wytrzymałego nylonu, który jest w 100% odporny na rdzę. Zamek został zabezpieczony kieszonką tak, aby nie zahaczył o inne ubrania w trakcie prania. W przeciwieństwie do siatek sznurowanych masz pewność, że Twoja bielizna nie wypadnie z woreczka w trakcie prania.

Specyficzne kody

Katalog Umbra 2018
Pobierz PDF
  Katalog Westmark 2018
Pobierz PDF
  Katalog Zeller 2018
Pobierz PDF

Komentarze

Napisz swoją opinię

Siatka do prania delikatnych ubrań

Siatki do prania bielizny. Odpowiednie pranie Twojej bielizny jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na jej jakość.

Napisz swoją opinię

Facebook Comments ()