Magnetyczny zmiękczacz wody

52,89 zł
Magnetyczny zmiękczacz wody zapobiega osadzaniu się kamienia na elemencie grzewczym i innych komponentach urządzenia we wnętrzu pralek i zmywarek.
Ilość
Czekamy na dostawę

Magnetyczny zmiękczacz wody zapobiega osadzaniu się kamienia na elemencie grzewczym i innych komponentach urządzenia we wnętrzu pralek i zmywarek. Ten efekt osiąga poprzez zmienianie struktury węglanu wapnia i uniemożliwia mu wytrącanie się na powierzchni instalacji. Zmiękczacz wody jest przeznaczony do użytku domowego, usuwa stare osady i zapobiega powstawaniu nowych oraz pomaga uzdatniać wodę do picia bez wpływania na jej strukturę biologiczną. Pole magnetyczne wydzielane przez zastosowane w SOS Calcare magnesy neodymowe nie ma żadnego wpływu na człowieka. To również świetny sposób na zadbanie o jakość wody w swoim domu i uporanie się z problemem twardej wody. Oszczędność SOS Calcare to doskonały sposób na oszczędzanie. Stosowanie go pozwala zaoszczędzić zarówno energię. O 30% zmniejsza również zużycie detergentów. Wydłuża cykl życia maszyn i zwiększa ich wydajność. Antyosadowe działanie zmiękczające pomaga zadbać przede wszystkim o pompy i łożyska, ale także o inne elementy pralek i zmywarek. Dzięki swojemu antyosadowemu działaniu wydatnie zwiększa wydajność urządzeń i zdecydowanie wydłuża ich cykl życia. Sprawdź za pomocą testera czy masz twardą wodę, zamontuj SOS Calcare, a po jakimś czasie zrób kolejny test i zobacz, o ile poprawiła się jej jakość. Również poprawa stanu rur będzie widoczna gołym okiem, także wszystkie wątpliwości co do skuteczności jego działania można rozwiać samemu. Stosowanie SOS Calcare pozytywnie wpływa na jakość pracy zmywarek, uwydatnia blask zastawy stołowej i szkła. Sprawia również, że tkaniny po praniu stają się bardziej delikatne i miękkie. Zmiękczacz montowany jest pomiędzy przewodem doprowadzającym wodę a dopływem wody. Standardowe złącze ¾ pozwala zastosować SOS Calcare w niemal wszystkich dostępnych na rynku pralkach i zmywarkach, również w tych wyposażonych w system Aqua Stop.

Parametry techniczne:

  • Magnesy neodymowe: 2 szt.
  • Maksymalna temperatura: 80 C
  • Przepływ: 0,58 Lt
  • Ciśnienie maksymalne: 0,35 - 20 Bar
  • Złącze: ¾ cala
  • Uszczelki: w zestawie

Specyficzne kody

Katalog Umbra 2018
Pobierz PDF
  Katalog Westmark 2018
Pobierz PDF
  Katalog Zeller 2018
Pobierz PDF

Komentarze

Napisz swoją opinię

Magnetyczny zmiękczacz wody

Magnetyczny zmiękczacz wody zapobiega osadzaniu się kamienia na elemencie grzewczym i innych komponentach urządzenia we wnętrzu pralek i zmywarek.

Napisz swoją opinię

Facebook Comments ()